8. ročník je za námi

Ahoj kamarádi,
děkujeme, že jste k nám dorazili a zúčastnili se našeho závodu. Můžete se podívat na video od naší letecké lednotky, nebo na fotografie.
Těšíme se na Vás 12.10.2019, kdy se bude konat 9-tý ročník.

Michal

Od roku 2008 s Vámi námi

Ahoj,

v roce 2008, za mnou přišel Leoš s myšlenkou uspořádat běžecký půlmaratón u nás v Krkonoších. Do té doby, žádná taková akce v našem okolí neexistovala.  Já jsem si myslel, že to je bláznovství, ale jelikož vím, jaký je Leoš blázen, tak jsem souhlasil. Za tu dobu, jsme vychytali dětské nemoci, které má každý nový projekt. Stále se snažíme závod inovovat a vylepšovat. Ať změnou trasy, nebo přidáváním občerstvovaček, dle Vašich přání.
Jsem rád, že tu letos opět budete s námi.
Michal

Už by to chtělo pořádnej WEB

Když jsem já a Leoš začínal s Horským půlmaratonem Rubenczal (čti Rýbrcoul) , tak jsme si ani v nejmenších snech neuvědomovali, v jak velkou akci se může naše snažení zvrtnout.
Máme za sebou 7. ročník. Máme za sebou složité vyjednávání se státní správou. Která nám nechce povolit více jak 200 účastníků.
Máme za sebou složitou organizaci zázemí závodu.  Značení tratě, kontrolu tratě před samotným závodem, protože rozmary horského počasí.
Máme za sebou organizaci lidí na předregistracích, na startu, na kontrolních bodech, na občerstvovačkách.
Máme za sebou dokumentaci Vašeho průběhu závodu, ať ze země nebo ze vzduchu.
Ale co jsme zatím nestihli je oficiální web závodu.
Tak tady je …..

Budeme rádi, když nám napíšete, že třeba stojí za starou Bellu, nebo že je tam něco špatně, nebo, že jste nenašli, co jste hledali.

To vše nám prosím napište na: rubenczal@portasky.cz